Elma Kurdu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin Doğru Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Süper görülmemiş nickler:)

4 posters
YazarMesaj
lilit

lilit

Güç :
Süper görülmemiş nickler:) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Süper görülmemiş nickler:) Right_bar_bleue

Süper görülmemiş nickler:) Empty
MesajKonu: Süper görülmemiş nickler:)   Süper görülmemiş nickler:) Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 10:46 am

sen sevildiğini bil o da bana yeter ama başkasıyla olman warya o ölümden beter

ağlayan gözlerimin yaşı kimin umurunda...benim sevdiğim adam kimin koynunda?

sevdiğim kadar sevilmiş olsaydım yaşadığımın farkına varırdım...

senin gibi sevmeyi beceremedim neden mi kimseye yalan söyleyemedim...

sen şerefsiz bir hayatta şerefe die kaldırdığım kadehin en şerefsiz iç çekişisin!!!

duygularımda sınır yok adam olana seven çokk

gelseydin bana zamanında severdim seni duraksızca...şimdi gelmen inan boşuna...şimdi zamanı da deiL mekanıDa. . .

adın bile silindi giden benden mi gitti?kaybeden ben değilim seni kim bole sevdi?

ağlamam artık son gözyaşımda kayboldun?aşkımdan ölüyodun! ondan mı ellerin oldun!???

gözlerine bakıp seni sevdiğimi solemek isterdim...sevilseydim keşke o zaman çekip gidermiydim?

senle geçtiğiimiz yollara vurdum kendimi?susayımmı?yeterince tuttum kendimi...anlatmadım içimde tuttum derdimi!
seviosun beni inanmam ki harbi mii!?

aşk senle yaşlanmaksa ben şimdiden ölüme gideyim,manyakmıyım olum niye kahrını çekeyim!))

sen sevmeyi öğrenmek için çift dikiş git bu hayatta!kopya çekmeye çalışma sakın mankafaaa!!!

sevdanın adını unut sana lazım olmas ki! ayh aman sevme nolur aşk sana yakışmas kii!

adam gibi adam aramıyorum ! evde kalırımm biliyorum:))

gözyaşıma değmezmişsin çünkü adam değilmişsin sen bi şerefsizmişsin ! beni hak etmemişsin!!!

bıraktığın bi yürek vardı ya sana ait sadece senin olan...
ve sen giderken çiçek gibi kuruyup solan...
yok artık o yürek ! sayende yok sana layık olamayan!!!

kapı orda hadi git ! elimin tersiyle itiyorum işte çık git diye!
gidersen dönmezsin öylemi banane! ne kaldı ki şurda ölüme...

sevme beni istemem,sen sevsende ben beceremem,sindiremem lan hazmedemem!!! kusurların varken aşk uğruna herseyi tek kalemde silemem!!!!

aşk bi gözyaşımı?sonu gelmeyenn...aşk bir uçurummu intihara sürükleyen??

sanane ya senden mi gitti benden gitti giden ? ne kastın kendini hangi derdimdi seni bu kadar geren!!!?

aman çok umrumda gidersen git ! biri gelir biri gider bunu sende bil! umrumda deilsin anla bak biraz insanca!!! inan beni bağlamıosun boşuna uğraşma....

dost mu? o ne ki düşmanım kötü günümde yanımdayken en azından darbe atmak için de olsa yanımdayken dosta ne gerek war iyi günümde ben iyiken???

çevremde dolanma kötü bozarım seni,sen gitmeden gitmiyimmi
?ben kural tanımam abii!!! zamana göre giderim işine gelmedi mi?

kimse yanıma gelmesin,soru sorup ta üstelemesin ? yalnız kalmak istiyorum tuhafına da gitmesin...

arada bir kalbim acıyor anlıyorum ki dikişleri atıyor...

gözlerim görmez oldu kulaklarım duymaz...dönme sen bilirsin ama sensiz oolmazz...

bugünde yaşadım anne yarına Allah büyük...bugece yıldızlar neden böyle sönük !?

gitmeme karşı çıkmadın oysa ben gitme dersin diye kalkmıştım...seninde gönlün varmış nasıl anlamamışım!

gidersem dönüşü olmaz neden mi kalbim sensiz nefes alamaz...

üz beni acısın canım sev beni titresin yüreğim bak bana kör olsun gözlerim git hadi ölsün şu aciz bedenim...

gitmene anlam verememişken dönmeni nasıl karşılarım senCe?
anlamsız gidişlerine gömdüm seNi...başka oyunCak buL KeNdiNee...

oyunLarım Vardı beNimdE . . . gözDen kaçTığını saNdıN ama yanıldınn! al İşTeee!!! soBee...(SENDE BİR OYUNDUNN)

bugüNümde ve YarınlarıMda seN vardıN...seninde beN...
aMa sen kendini de bu aşkı da boşa harCadıN. . .

geceler hiç ağlatmazdı bolesine...sen gibi sarılmazdı Yüreğim başka yüRekLere...evet içimde kaldı bir ukde,sense..geçmişte...

geL...siL gözyaşLarımı usulca...yanağıma bir buse konduR ama hiç konuşMa . . . yaLvarırım bu seSsizlik anını hiç bozma. . .

{zamanında unutamadığım şimdi adını hatırlamadığım...}

nolur... nolur bırakma beni terk etme yalnızlığa dur! yapma...
bak gözlerime öyle deil! eskisi gibi masum aşkınla...

ağlatmana acıtmana yalwartmana inat...susucam artık bi karanlıktayım kolaysa çıkart...

git...bana fark yapmas...ama geldiğinde yer kalmaz
ayaktada giderim diosan çüş ne diim nasılsa bi yerde oturmak istersin işte ozmannn tıpış tıpış gidersinn:D

olmayınca olmuor bana koyduğu kadar sana koymuor biliyorum canın hiç acımıyor...yüreğinse... gününü gün ediyor...

gelme be!!! bi sen gittin benden sanki de...ne bu trip ya bu havan kime... senin gibilere yer yok kalbimde...

adilik diz boyu aklımda bi milyon soru cevabı yok o doğru...tek bildiğim aşkın yokluğu!!!

ağlatamazsın ! aldatamazsın ! sen hayatta yediğim en büyük tokatsın!!! ama artık benden uzaktasın...Tanrım seni hep uzak bıraksınn...

durma git hiç bakma ardına ... göremezsin çok uzaklaştın ama değilsin farkında...

arama sakın beni hatırlatma kendini...zamanında sevseydin şimdi severdim seni...

yok olmaz bu kadarı dediğim zamanlar bile kendimi yeni oyunlarına kurban olmaya hazırlıyordum. . .

bir oyundu sana göre mızıkcısı ben... ben sevendim sen giden...ummadık anda terk edenn...

bensiz yaşamayı öğrenebiliyosun ama benle yaşamayı beceremiyosun! nasıl seviyorum diyorsun ! yeter artık be kimi kandırıyosun!!!

karşında çocuk yok bi şekerle susmam ben!!! ömrünü ver istersen sevgi yoksa durmam ben!!!

ağlatman geceler boyu...aldatman bir ömür boyu...susturman saatlarce...yalanlarsa diz boyu!!!!

bir melodisin dinlemeye doyamadığım unutamadığımsın kalbimden atamadım...

geLsene bugün yanıma...dokunsana saçlarıma...sarılsana yine eskisi gibi bana...çünkü ihtiyacım var sana....

yeni bir sayfa açtım kendime bembeyaz içinde yepyeni bir umut var ... sakın sen olduğunu düşünme bembeyaz sayfayı karanlık edensin umutsuzluklarla hayatı dar edensin... sence artık hayatıma girebilir misin??

hep ben suçluydum zaten sense sütten çıkan akkaşık...
ihanet ve aldatmak ruhuna yapışık!!! aptall aşıkkk

gidişlere alıştım senden ben ayrılmıştım !!!
sağa sola hava atma aman ne ii yapmışım

yerim dolduysa ki dolacaktır!!! ole saf saf bakma elbet sanada koyacaktır

iki aşk iki yürek ve ben .... kararsızım peki neden? sevdiğimle olmak varken...ızdırap çekip kalbi yıpratmak neden?

kalbim çok hasta...ahh derdini bir anlatsa...duramazsın buralarda...yüzsüzlük yapma çek git buralardan kendini unuttursanaa...

seni her gördüğümde içimde kopan fırtınalara karşı dimdik durabilmek çok zor... en azından çabalayabilmek...
gitmek en doğrusu sessizce bu şehri terk etmek...

yine sesini duydum ... eskiden sesime ses olurdun ... şimdi sadece burnumda kokun ... kalbimde tutuklusun...
seviyorum yeter ya herkes duysunn...

özlemeyi bilmediğimi anladım bu özlemi tadınca!!! ağlamak değilmiş şimdikine bakınca...

tenimde kokun kaldı yüreğimde hasretin bilmiyorsun ama çok özledim...

canın sıkılınca bana mı çatıcan,birini görünce beni mi satıcan...
sevmediğini ne kadar saklıcan? adam ol oğlum daha napıcam!!!

konuşma ya benimle içim acıdı yine her sözün kurşun gibi sonra özür dileme....

gittiği kadar gider , zamanı gelirse biter ...kısmet bu işler belki yarın biter! belki ömür boyu sürer. . .

gittiği yere kadar gidicek ben dur demeyeceğim,elbet bir durak vardır ben bekleyeceğim! sıkıldığım zamansa çekemem daha fazla... müsait bi yerde durr ineceğimm.!

unut dediler sevmiyosa üsteleme dediler çok mu zor biri gelir biri gider dediler...hep sustum ama suskunluğumun çığlıklarına hiç anlam yükleyemediler...

silersem tam silerim acıyan yüreğimse suçlu benim,sevmedim seni unutmadım geçmişi...bitsin dediğin an yutsam hislerimi.

ispatı yok hislerimin hepsi bende saklı! gözyaşlarım mı? onlar sana yasaklı... dedim ya son gözyaşımda bittin die... suçlama boşuna yüreğim haklı!

birleştiğini sandım kalplerimizin... benim diğer yarım olduğunu sandım yarım elma misali...qeLdiN ve qiTTin yokki emsali...

acılar bana kaLsın sen ellerin adamısın . . . yüreğimin sesini duymam artık isterse çağlasınn,karalar bağlasın ... artık yoksun ve olmayacaksın buna alışsın...

sönsün tümm ışıklar bana kalsın karanlıklar ... kim anlar beni oof kiim annlar?

anlatmam susarım tutarım içimde... ağlarım zırlarım avunurum kadehlerle...çok üzüldüm dün gece az içtim de... derdi tasayı bırakamadım ki yine geçmişte...hikaye bunlar gitmişte , bitmişte...

dostuma düşman olsam neye yarar attığı kazıkların acısı hala içimi yakar...yüreğim hak etsekeşke o zaman belkkii susar...

bir resiM kaLdı seNden bana... yaLancı bir gülüş iliştirmişsn yüzüne... mertçe bakıyorsun bu ResiMde gözlerime...
yaNımda olsan bakabilirmisin delikanlı gibi böylesine?

kapattım gözlerimi uçurumun yamacında...aklımda bi ton soruyla kaldım baş başa... aşağıya doğru bir adım atarken bi ses:Dur dedi...!!! yardım eliydi... bir süreliğine geLmişti... ama beni benden edip yaşarken öLdürüp çekip gitmişti... beni benden eden hayatken roller değişmişti...o sesti benim katilim!!! o sesti!!!

yüreğinse seni rahatsız eden ve sevmediği birine vermek istiyorsan onu önce beni dinle biraz...inan bana yalnızlık sevmediği birine onu vermek istemen kadar koymaz...yalnızlığa bırak kalbin kaybolmaz...ama inan bana sevmediğine verdiğin yüreğinin çığlığı hiç susmaz...

geL . . . yaLnızca bana geL.... baksana ne haldeyim duygularımsa tam bi sel... acıtmak mı amacın başardın sonunda... amacınsa çok açık yarım bırakmak, hayattan koparmak... öyleyse geLme... istemem halimi görme...

unutmayacak kalbim seni hiç bi an bile,sende susma hadi gerçek neyse onu sole ... biliyorum sevmiyorsun ama yüzüme sole... sole de utansın arsız yüreğim bu gerçekle...

yaşarım sensiz de, nefes alırım, dalmam maziye ileri bakarım, hatta kendime bi hayatta kurarım ... ama bişeyler eksikken onu her yerde ararım...

sen bu gece beni mi izledin? yada oturup yolumu mu gözledin...? yanımdayken neden kıymet bilmedin... şimdi ellerin oldum sense beni özledin...
JeLiBooN
Admin
JeLiBooN

Güç :
Süper görülmemiş nickler:) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Süper görülmemiş nickler:) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Süper görülmemiş nickler:)   Süper görülmemiş nickler:) Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 1:46 pm

Çok qüzellermiş canım.. Sağol
http://elmakurdu.eniyiforum.net
lilit

lilit

Güç :

MesajKonu: Geri: Süper görülmemiş nickler:)   Süper görülmemiş nickler:) Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 10:30 pm

beğenmene sefindim falla:)
|*| GzM |*|

|*| GzM |*|

Güç :

MesajKonu: Geri: Süper görülmemiş nickler:)   Süper görülmemiş nickler:) Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 4:51 pm

Paylaşım İçin Tşkler Çok qzller..Smile
__GaMzE__

__GaMzE__

Güç :

MesajKonu: Geri: Süper görülmemiş nickler:)   Süper görülmemiş nickler:) Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 4:33 pm

saol.. güzel

Süper görülmemiş nickler:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-